Sálové aukce - 69. podzimní aukce papírových platidel, mincí, řádů a vyznamenání

Nepřihlášený uživatel

Zvolte obsah
Filtrováno: Rakousko-Uhersko Austria Monarchy |
zrušit filtr
Faleristika
Notafilie
Numismatika
Aukce byla ukončena, pokud poptáváte podobné zboží, prosím obraťte se na nás přes email info@filatelie-klim.com

Příjem písemných losů byl ukončen.

Řazení dle
názvu | ceny | čísla
Typ řazení
vzestupně | sestupně
Rakousko-Uhersko
1896 Vojenský služební kříž II.tř. za 10 let služby, vydání z let 1913 - 1918, původní stuha, M380a 900
1300 Otevřít v novém okně 1/1-
1897 Řád železné koruny, 3.tř., období 1967-75, zlato, smalty, neznačeno, nepuncováno, mírně poškozený modrý smalt ve štítku na aversu, M073e 55000
Otevřít v novém okně 1/1
1898 Řád železné koruny, 3.tř. s válečnou dekorací, s malou dekorací 2. třídy a meči na stuze, na kroužku hvězdička, pozlacený bronz, smalty, Marko74e, K17 16000
16000 Otevřít v novém okně 1/1
1899 Řád Františka Josefa I., hvězda komandér, punc Au, Ag, značka výrobce GEBR. RESCH IN WIEN, starší typ, do 1872, průměr 70 mm, M091a 80000
96000 Otevřít v novém okně 1/1
1900 Řád Františka Josefa I., hvězda komandér, zlato, stříbro, výrobce Vincenz Mayer´s Söhne Wien, Marko91c 80000
Otevřít v novém okně 1/1
1901 Vojenský záslužný kříž III. třídy s válečnou dekorací, punc Ag, značka výrobce VM (Vincenz Mayer´s Söhne Wien), původní vojenská stuha, Marko136f 4000
4000 Otevřít v novém okně 1/1
1902 Zlatý Záslužný kříž, na kroužku značka výrobce Wilhelm Kunz Wien a hvězdička, pozlacený bronz, smalty, původní vojenská stuha, Marko139d 1800
2800 Otevřít v novém okně 1/1
1903 Zlatý Záslužný kříž, neznačeno, pozlacený bronz, smalty, velký typ 37 mm, revers více smaltován, původní vojenská stuha, Marko139k 1800
3400 Otevřít v novém okně 1/1
1904 Stříbrný Záslužný kříž s korunou, na kroužku punc Ag a značka výrobce Rozet & Fischmeister Wien, stříbro, smalty, původní vojenská stuha, mírně poškozený smalt v levém ramení na reversu, Marko140c 1800
1800 Otevřít v novém okně 1/1
1905 Stříbrný Záslužný kříž s korunou, na kroužku punc Ag a značka výrobce Wilh. Kunz Wien X, stříbro, smalty, původní vojenská stuha, Marko140e 1800
2600 Otevřít v novém okně 1/1
1906 Dekret na Stříbrný Záslužný kříž s korunou na válečné stuze, udělen 1917, Marko140 1000
2000 Otevřít v novém okně 1/1
1907 Stříbrný Záslužný kříž, punc Ag, značka výrobce Vincenz Mayer´s Söhne Wien, původní civilní stuha, originální etue, M141b 2600
3800 Otevřít v novém okně 1/1
1908 Stříbrná vojenská záslužná medaile Signum Laudis F.J.I., postříbřený bronz, původní voj. stuha s meči, Marko146b 1500
1600 Otevřít v novém okně 1/1
1909 Bronzová vojenská záslužná medaile Signum Laudis F.J.I., zlacený bronz, původní vojenská stuha, trojdílná páska za 4x udělení, značka ZIMBLER WIEN, Marko148b+A09a 1400
5200 Otevřít v novém okně 1/1
1910 Bronzová vojenská záslužná medaile Signum Laudis F.J.I., zlacený bronz, původní civilní stuha, Marko148b 1000
1200 Otevřít v novém okně 1/1
1911 Zlatá medaile za statečnost, 9. vydání 1917-1918 Karel, pozlacený bronz, na hraně značka BRONZE, původní vojenská stuha, Marko233f 5000
6200 Otevřít v novém okně 1/1
1912 Pamětní medaile na válku Prusko Dánskou s nápisem na hraně, nová stuha, Marko359a 1600
1600 Otevřít v novém okně 1/1
1913 Vojenský služební kříž pro poddůstojníky a mužstvo II.tř. za 12 let služby, 2. vydání z let 1867 - 1890, původní stuha, Marko374a 900
1000 Otevřít v novém okně 1/1
1914 Vojenský služební kříž pro poddůstojníky a mužstvo II.tř. za 10 let služby, 4. vydání z let 1913 - 1918, původní stuha, Marko380a 1200
1300 Otevřít v novém okně 1/1
Řazení dle
názvu | ceny | čísla
Typ řazení
vzestupně | sestupně